GÜNEŞLE KAZANACAKSINIZ

Enerjide yılların deneyimine sahip köklü iki ailenin birleşimi ile doğan güç...

30 yılı aşkın işletmecilik tecrübesine sahip ve Türkiye’nin farklı noktalarında yer alan istasyonları ile sektörün önde gelen markalarından Sarper Petrol ve 20 yıldan fazla süredir enerji alanında danışmanlık, proje geliştirme hizmetleri veren Günay ailesi, Win Solar çatısı altında buluştu.

İlk otomasyon sistemi kullanımı, ilk kredi kartlı satış, ilk kapalı devre kamera sistemi ve ISO kalite belgesi sahibi ilk akaryakıt firması olan Sarper Petrol, gücünü rüzgâr ve güneş gibi yenilenebilir enerji projeleri geliştiren, yurtiçi ve yurt dışı olmak üzere birçok projeye danışmanlık veren Günay ailesi ile güçlerini birleştirdi.

Güneşle Kazanacaksınız
Enerjimiz Yerinde

ENERJİMİZ YERİNDE

Bizim hiç bitmeyen bir enerjimiz var. Attığımız her adımda arkamızda gücünü hissettiğimiz bir enerji... Enerjimizin yerinde olduğunu biliyoruz! Ülkemize katkı sağlamak, sektöre yeni bir soluk getirmek istiyoruz.

Güneş, sürdürülebilir yarınlar için doğacak. Gelecek hiç olmadığı kadar parlak olacak. Tecrübelerimiz ise çıktığımız bu güzel yolculukta bize ışık tutacak.

Win Solar olarak, yarınları güneşle kazanacağımıza inanıyoruz ve bu felsefe doğrultusunda hareket ediyoruz. Enerjimizi, geleceğin enerjisi olan güneşle aydınlatmak ve gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmak için harcayacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz
Misyonumuz, sektördeki saygın ve güvenilir varlığımızı her geçen gün daha da güçlendirerek hem ekonomiye önemli bir katkı sağlamak hem de gelecek nesillere yeşil ve sağlıklı yarınlar bırakmaktır. Sektördeki her yeni gelişmeyi dikkatlice takip ediyor, edinilebilecek maksimum faydayı sağlayarak yenilenebilir enerjinin, ulaşabileceği en geniş alana yayılmasını hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz
Vizyonumuz, “şu an” dan başlayarak geleceğe uzanan en sağlıklı yolda en doğru adımları atmaktır. Biliyoruz ki bugün attığımız her adım, yarınımızı inşa edecektir. Bu bakış açısıyla, en güncel teknoloji ve yeniliklerle donatılmış yenilenebilir enerji sistemleriyle, geleceğin enerji alanını şekillendirmeyi amaçlıyoruz.